Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Kaip dažnai jūs turėtumėte valyti savo kubilą?

Jul 01, 2020

Kaip dažnai jūs turėtumėte valyti savo kubilą?

Kai jis ateina į valymo kubilas, nėra lengva atsakyti į klausimą, "kaip dažnai?". Taip yra todėl, kad sūkurinė vonia priežiūra yra ne vieną kartą švarus, kad gydo visus savo kubilas bėdų. Kubilų valymas ir priežiūra yra vykdomas projektas, užtikrinantis, kad kubilo vanduo, priedai ir interjeras būtų saugūs naudoti. Čia yra mūsų rekomenduojama chronologija, kaip dažnai jums reikia valyti savo kubilą įvairiais etapais.


A410


Kas 3-4 dienas:

Kas kelias dienas, ypač kai jūsų kubilas tampa daug naudojimo, jūs norite padaryti vizualiai ir cheminių patikrinimas jūsų kubilas. Tai apima:


Patikrinkite, ar ant viršaus nėra pakitusi vanduo, ar nėra spalvos, drumstumo ar plėvelės.

Naudojant bandymų juosteles, siekiant nustatyti cheminį lygį jūsų vandenyje ir kurios cheminės medžiagos prisitaikyti, kad jūsų vanduo būtų dezinfekuotas. Jums reikės išbandyti šarmingumą, bromą ar chlorą, kalcio kietumą ir galiausiai jūsų pH lygį. Įsitikinkite, kad vietos apie dvi valandas tarp kiekvienos cheminės medžiagos, kurią pridedate prie vandens. Tai leis kiekvienai cheminei medžiagai tinkamai prisitaikyti, vengiant neigiamų cheminių reakcijų.
Kartą per mėnesį:

Tai gera idėja išvalyti savo kubilas filtras bent kartą per mėnesį. Išimkite jį iš kubilo ir naudokite filtro valymo priemones, kad iš filtro išmestumėte dulkes, šiukšles ir nepageidaujamas chemines medžiagas. Tai padeda naudoti du filtrus, juos perjungiant kiekvieną mėnesį, o tai leidžia laiką valyti vieną filtrą, o kitas yra naudojamas. Tai leis tiek jūsų filtrai ilgiau ir jūsų vandens valiklis.


Taip pat nuplaukite kubilo dangtelį bent kartą per mėnesį. Naudokite kubilo dangtelio valiklį ir kondicionierių, kad apsaugotumėte savo dangtelį nuo kenksmingų oro sąlygų, pvz., UV spindulių, sniego ir lietaus. Tai padės jūsų kubilas padengti ilgiau ir apsaugoti savo kubilas vandens nuo kenksmingų, nepageidaujamų cheminių medžiagų.
Kas 4-6 mėnesius:

Priklausomai nuo to, kiek jūs naudojate savo kubilą, jūs norite nusausinti jį kas 4 į 6 mėnesius. Mes rekomenduojame 4 mėnesius visiems, naudojantiems savo kubilą du ar daugiau kartų per savaitę. Jei naudojate jį mažiau nei, galite palaukti šiek tiek ilgiau nutekėjimo. Nusausinus, patikrinkite, ar kiekvienos reaktyvinių ir vidinių korpusų sudedamosios dalys nėra sugadintos arba nesukuriamas nešvarumų ir purvo. Naudokite saugią, gamintojo patvirtintą, vidinį apvalkalo valymo priemonę, kad pašalintumėte nepageidaujamą alyvą, nešvarumus ir nešvarumus.


Kai baigsite, pripildykite sūkurinę vonią švariu, švariu vandeniu. Prieš įdėdami į vonią, įsitikinkite, kad leiskite naudoti žarną keletą minučių veikti. Tai užtikrina nepageidaujamų šiukšlių neranda savo kelią į savo kubilą. Visada įpilkite vandens per filtro skyrių, kad nefiksuotumėte oro spynų.
Kartą per metus:

Mes rekomenduojame, kad kartą per metus, kai jūs planuojate nusausinti savo kubilą, prašyti techninės priežiūros patikrinimą iš technikų. Tiesiog kaip atsižvelgiant savo automobilį į parduotuvę įprastas patikrinti, turintys savo kubilas pažvelgė vieną kartą per metus gali padėti išvengti būsimų problemų, kurios gali drastiškai sugadinti mechanizmus ir sustabdyti savo kubilas tinkamai.


Jei laikotės šio paprasto laiko, daugelį metų galite turėti galingą, švarią sūkurinę vonią. Jei turite klausimų apie jūsų kubilas priežiūros ar domina mūsų produktai susisiekite su mumis šiandien, mes norėtume padėti.Contact-Eleven