Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Kinijoje gaminami SPA VS JAV / Kanadoje gaminami SPA

Jun 29, 2020

Kinijoje gaminami SPA centrai VS JAV / Kanadoje gaminami SPA centrai

Prieš pradėdamas rašyti šį įrašą, leisk man padaryti jį visiškai aiškų .... Aš dalyvauju platinant Kinijos, JAV, Kanados, Meksikos&stiprintuvus; Europoje gaminamų SPA centrų. Žmonės gali jaustis šališki, nes daug investuoju į Kinijos gamybą, kuri prilygsta didelei mano verslo daliai. Tačiau mano nuomonė žemiau yra mano sąžininga ir asmeninė nuomonė, todėl su ja reikia elgtis. Žinau, kad šis pranešimas greičiausiai sukels rimtas diskusijas.

JacuzziKinijoje gaminami SPA - ar jie geri, ar blogi?

Atsakymas į tai paprastas: galite nusipirkti abu!

Tradiciškai prieš daugelį metų Kinijos kurortai turėjo blogą reputaciją. Kinijos SPA centrų importu užsiimu nuo 2011 m. Ir nuoširdžiai sakau tuo metu, kai pradėjau importuoti Kinijos SPA centrus, kokybė nebuvo tokia gera, kaip JAV gaminamų SPA centrų. Iš tikrųjų tai buvo gerokai prastesnė, kurortai buvo su kinų valdymo sistemomis, kinišku akrilu ir buvo blogai pagaminti.

Beveik 10 metų tai nėra. Visi Kinijos gamintojai turi prieigą prie JAV komponentų, JAV akrilo ir tų pačių komponentų kaip ir JAV / Kanados gamintojai.

Dauguma JAV / Kanados gamintojų iš tikrųjų dabar importuoja savo komponentus iš Kinijos, kad juos surinktų JAV / Kanadoje (daugiausia purkštukai, vamzdžiai, siurbliai, nukreipikliai ir kt.)

Yra gerų Kinijos gamintojų√

Kai kurie Kinijos gamintojai tikrai nori pagaminti geriausios kokybės produktą rinkoje. Kai kurie Kinijos gamintojai jau gamina žymiai aukštesnės kokybės SPA nei jų konkurentai JAV / Kanadoje. (Taip, aš tai pasakiau ... Kinijos SPA centrai kokybiškesni nei JAV / Kanados SPA)


Yra keletas blogų Kinijos gamintojų ×

Kai kurie Kinijos gamintojai yra būtent tokie ....... blogi. Jie naudoja nekokybiškas kinų sistemas, trūksta kokybės kontrolės ir jų konstrukcijos kokybė galiausiai neatitinka standartų.


Ką turėčiau daryti kaip klientas?

Tyrimai, tyrimai, tyrimai ..... Čia patariu pasikalbėti su atstovybe, užduoti klausimus apie konstrukcijos kokybę, paprašyti parodyti gamyklos nuotraukas ir gaminio kokybę.

Venkite steigiančių bendrovių, prekiaujančių internetu, be salono, inžinierių ar atsarginės paramos

Tikrasis pavojus klientui !!

Tikras pavojus mažmeninės prekybos klientui yra ne pirkti kinišką kubilą. Galite nusipirkti nuostabios kokybės kiniškų kubilų. Tikrasis pavojus yra vengti pirkti iš niekur atsiradusios bendrovės, kurios tikslas - internetu pigiai parduoti kubilus su nedidelėmis maržomis. Yra daug atvejų, kai tai atsitiko, kai internetiniai mažmenininkai pasirodė, pardavinėjo SPA centrus ir neturėjo paramos jiems paremti. Tuomet klientams gali likti neveikiantis kubilas, nes įmonė, iš kurios jie įsigijo, nutraukė veiklą.


JAV / Kanados gaminamos SPA - ar jos geros, ar blogos?

Tas pats, kaip kinų SPA ..... atsakymas yra abu!

Garsioji linija, kurią girdžiu iš kubilų mažmenininkų" Įsitikinkite, kad pirkote JAV / Kanadoje pagamintus, o ne Kinijos"

- Ši eilutė dabar yra sena žinia ir, tiesą sakant, krūvis sh * t

Kaip jau minėjau prieš 10 metų, tai buvo teisingas komentaras, o dabar tai tiesiog kenkia

Iš tikrųjų galite nusipirkti aukštos kokybės JAV / Kanadoje pagamintas kubilus, taip pat galite įsigyti labai prastai pagamintų JAV / Kanados kubilų.

Kai kurie naudoja JAV siurblius, kai kurie - kiniškus ... 99% jų visi naudoja kiniškus purkštukus, nukreipiklius ir pan

Ar turėčiau pirkti JAV pagamintus SPA iš internetinių mažmenininkų?

Paprastai jūs neturite tokio paties lygio problemų su internetiniais mažmenininkais, kurie parduoda JAV produktus, palyginti su kinų produktais. JAV produktų gamybos sąnaudos, palyginti su Kinijos produktais, yra didesnės, todėl žmonės, parduodami JAV pagamintus SPA internetu JK, nebando parduoti didelių kiekių už mažą maržą. Yra keletas gerbiamų mažmenininkų, tokių kaip „The Hot Tub Superstore“, pardavinėjantis JAV pagamintus produktus internete ir siūlantis puikias paslaugas po pardavimo.


Šlaguoti nuo varžybų

Neseniai prisijungęs prie kelių JK kubilų savininkų grupių, esu šokiruotas ir pasišlykštėjęs „GG“ profesionalais; komentuodamas šiose grupėse.

Mačiau komentarų, tokių kaip" Nepirkite kiniškų šūdų" ir pan

Blogiausia, kai narys su entuziazmu komentuoja savo naują pirkinį ir gauna komentarus iš" profesionalai" kaip" sėkmės"" Ar mokėjote jos kinų kalbą?"" Kas tai yra?"

Ar žmonės gali atsižvelgti į šiuos dalykus:

1. Ne visi nori išleisti tiek pinigų, kiek kiti

2. Kai kuriems žmonėms jie metus taupė, norėdami nusipirkti kubilą už 3–4 tūkst

3. Jūsų komentarai ir taip nėra konstruktyvūs, jie iš tikrųjų yra labai nemandagūs ir žeminantys kitus

4. Daugumai žmonių ... jiems nerūpi, kad kubilas gaminamas Kinijoje

Šiose grupėse aš pastebėjau, kad paprastai vieninteliai neigiami komentarai apie tam tikras įmones ... pavyzdžiui, BWS yra iš JAV ar Kanados kubilus parduodančių žmonių. Atrodo, kad iš esamų BWS klientų jie dažniausiai yra patenkinti.

BWS yra mano konkurentas, bet aš nemanau, kad' bet kokiu atveju jų neišpjaukite kaip neprofesionalų

Prekiautojai, kurie nurungia kitus prekiautojus, yra neprofesionalūs ir tikriausiai bijo prarasti verslą.


Eksploatavimo išlaidos

1. Galite nusipirkti blogai izoliuotą&stiprintuvą; ypač gerai izoliuoti kubilai iš JAV / Kanados&stiprintuvo; Kinija.

Paprastai manote, kad JAV / Kanados kubilai yra geriau izoliuoti nei kiniški. Esu mačiusi kiniškų kubilų su beveik jokia izoliacija.

Aš taip pat mačiau, kaip žmonės apšildo savo vonias naudodamiesi „Kingspan“. Mačiau, kaip JAV tiekėjai tvirtina, kad klientai neturėtų' neprivalo patys izoliuoti savo kubilų, ir tai tikrai galima argumentuoti. Tačiau jei klientas nusprendžia išleisti 4000 svarų kubilui ir 50 svarų jį izoliuoti, palyginti su 8000 svarų sterlingų JAV kubilui, tai tas&# 39 pasirinkimas ir didelis sutaupymas.

2. Teiginys „GG quot“. „Kinijos SPA GG“ eksploatavimo išlaidos yra didesnės; - Gali būti, negali būti - Priklauso nuo izoliacijos. Kiek metų užtruks, kol Kinijos SPA kainuos daugiau nei JAV SPA?

Mano nuosprendis

Pasirinkite produktą, kuris jums tinka' ... Kinijos, JAV, Kanados, Meksikos, Europos, JK ar bet kurios kitos pasaulio šalies.

1. Pirkite iš patikimos įmonės

2. Pamirškite apie produkto kilmę

3. Nepirkite iš bendrovės, kuri ką tik atsirado ir parduoda internetu be inžinierių, salono

4. Įsitikinkite, kad matote gaminio konstrukcijos kokybę

5. Įsitikinkite, kad turite garantiją, kuri galioja, jei kas nors suklysta

6. Venkite įmonių, kurios šlakuoja kitas įmones - neprofesionalu

Ateitis

Kinijoje pagaminti kubilai šiuo metu jau parduodami daugiau nei JAV / Kanados SPA JK. Tikiu, kad Kinijoje gaminamų kubilų ateitis bus labai šviesi ir tikiu, kad per ateinančius kelerius metus jos dominuos kubilų rinkoje.


Contact-Eleven