Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Ryto Pratimai Rutinos Pereiti Pradėti diena

Aug 29, 2020

Ryto Pratimai Rutinos Pereiti Pradėti diena


Ryte gali būti daug šurmulio. Nesvarbu, ar baigiate paskutinės minutės ataskaitą, ar ruošiate vaikus mokyklai, gali atrodyti, kad net minutės nėra, kad tilptų į kažką papildomo. Net naudotis.

Bet todėl laiko ryte vykdyti rutinos gali padaryti savo dieną skirtumas. Ryto treniruotės gali būti naudinga jūsų nuotaiką, pagerinti produktyvumą, ir sumažinti stresą.


Nemanai, kad esi rytas? Paskelbtas fiziologijos leidinyje tyrimas pranešė, kad darbo ne 7 val gali pakeisti savo kūno vidaus laikrodis, kad būtų lengviau keltis ryte.


SpaRelax Swim SPA suteikia galimybę lengviau atsipalaiduoti.

"SpaRelax Swim Spa" galėsite paplaukioti, mankštintis ir atsipalaiduoti ištisus metus. Naudodami papildomą "Wi-Fi" modulį, galėsite nustatyti SPA temperatūrą iki puikios temperatūros, kol galėsite mėgautis rytine kava.


Kokia yra puiki temperatūra? Vandens mankštai, tai 10 laipsnių iki 40 laipsnių.

Kai būsite pasiruošę, mėgaukitės smagiomis, mažo poveikio sesijomis, kurios pradės dieną.


650

Yra daug naudos naudojasi ryte. Buvo įrodyta, kad padidinti nuotaiką ir jūsų medžiagų apykaitą.Mankštinantis sparelax plaukti SPA

Efektyviai energiją vartojantis ir galimas naudoti bet kokiame klimate, SpaRelax Swim SPA sujungia sūkurinės vonios hidroterapiją ir vandens treniruočių naudą.


Kokia yra vandens pratybų nauda? Idealus mokymo aplinka, plūdrumas ir natūralus atsparumas vandens padeda palaikyti kūną, o iššūkis raumenys. Su plūdrumu svorio poveikis sumažėja.


Panardintas iki juosmens lygio: 50% jūsų kūno svorio yra vežami vandeniu

Panardintas iki krūtinės lygio: 70% jūsų kūno svorio yra vežami vandeniu

Panardintas iki kaklo lygio: 90% jūsų kūno svorio yra vežami vandeniu


Ir su atsparumu, tuo sunkiau stumti į vandenį, tuo sunkiau vanduo stumia jus atgal. Skirtingai nuo tradicinių svorių sporto salėje, jūsų greitis ir pastangos lemia sunkumus. Nesvarbu, jūsų amžiaus ar fitneso lygį, tol, kol dirbate savo sunkiausia, vanduo duos jums nuostabų treniruotės.


Swimming pool


Swimming pool-2


Swimming pool-3


Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų produktą (pvz., Kaina failas / nuotraukos / video), praneškite mums be jokių abejonių, susisiekite su manimi tiesiogiai E-mail / WhatsApp.

Mūsų atsakyme bus rasite patenkinamą atsakymą.

Contact-Eleven