Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

SPA vonia lauke: kodėl ten yra triukšmo?

Jul 08, 2019

SPA


Norėdami, kad mums patiktų karštas vanduo, sūkurinė vonia, hidromasažas, malonus raminantis apšvietimas, mūsų lauko SPA turi būti prijungtas ir prijungtas prie mūsų maitinimo sistemos.

 

O cirkuliacinis siurblys, filtras, masažo purkštukai, kompresorius burbuliukams formuoti, šildymo sistema kelia triukšmą! Turint 2–3 AG vidutinę galią vienam siurbliui, lauko SPA neįmanoma nepastebėti, kai jis bus įjungtas į sodą ... Ir taip: veikiančių siurblių triukšmas sukelia vibracijas, kurias prietaisas skleis žemėje, jau nekalbant apie banguojantį vandenį.

 

Svarbiausia yra tai, kad, deja, aplinkiniams SPA yra triukšmingas net tada, kai jis nenaudojamas. Paaiškinimas paprastas. SPA vonia su karšta vonia nėra tokia kaip dulkių siurblys: ji nėra atjungiama po kiekvieno naudojimo, ypač jei ji naudojama reguliariai. Higienos ir švaros sumetimais vanduo turi būti filtruojamas kiekvieną dieną tam tikrą valandų skaičių. Kai vanduo filtruojamas, be siurblio, masažo purkštukų tinklas taip pat suaktyvėja kas ketvirtį valandos, kad vanduo nepustotų. Jau nekalbant apie šildymo sistemą, patartina leisti ją veikti, norint sutaupyti pinigų ...

 

Žinoma, visa tai kelia triukšmą. Triukšmo nepatogumai, kurie gali sukelti problemų, jei kaimynų namas yra palyginti arti mūsų, ar net su terasa. Ypač vasarą, kai visi mėgsta džiaugtis savo sodo ramybe dienos metu ir vakare.


sparelax