Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

Geriausių Garten Whirlpool / Aussenwhirlpool izoliacijos tipų palyginimas

May 28, 2018

Izoliacija yra tai, kas išlaiko vandenį jūsų "Aussenwhirlpool" karštu vandeniu. Jis skirtas lėtai sustabdyti arba sustabdyti energijos judėjimą. Kitaip tariant, jis spąstai šildo SPA ir neleidžia jam pabėgti.

Bet kuris pirkėjas, kuris ieško Gartenwhirlpolo, kuris paprastai bus paliktas lauke ir kuris, kaip tikimasi, šildys 400 galonų vandens ir išliks karštas ištisus metus, nepraleisdamas banko, yra protingas apsvarstyti visas detales, kurios tai įmanoma padaryti.

Izoliacija yra pagrindinis veiksnys, diferencijuojantis įvairių kokybės lygių lauko sūkurį.

Geresnė izoliacija sumažina spa veikimą, kad šildytų vandenį ir palaikytų karštą. Vanduo, kuris lieka karštas, ne tik padidina savininkų malonumą, bet ir sumažina energijos sąnaudas, taigi ir jūsų komunalines paslaugas.

Karšta vonia, kuri yra nedegi, izoliuojama arba prastai izoliuojama, karštis iš vandens patenka į perimetrą ir prarandama aplinkai. Tai pristato savininką su trigubu trūkumu.

Šaltesnis oras, įleistas į jūsų SPA baseiną, atvėsina vandenį ir padidina spa šildytuvo pasiekiamumo laiką ir palaiko nustatytą temperatūrą

1.        Už didesnį mokestį galėsite naudotis ir naudotis SPA sūkurine vonia

2.        Komponentai, kurie dirba sunkiau ir dažniau nusidėvi greičiau

3.        Kitaip tariant, ilgiau palaukite, kol jūsų SPA pasirodys pageidaujamoje temperatūroje, mokėsite daugiau už tą laiką ir energiją, ir anksčiau turėtumėte pakeisti pagrindinius komponentus.

"Massagewirlpool" malkos kubilas, kuris neveikia gerai, reikalauja daugiau darbo ar greičiau sugenda, yra karšta vonia, kurios nenorite naudoti. Vienas iš jų, kuris palaiko šilumą ir gerai veikia laikui bėgant, kviečia Jus į savo kasdienę veiklą įtraukti sveikai naudingą kubilo kubilą.

BEST Außenwhirlpool HOT TUBS naudoja tą pačią izoliaciją kaip pramoniniai šaldikliai.

Kadangi izoliacija tiesiogiai susijusi su kasdienėmis ir ilgalaikėmis eksploatacijos išlaidomis, žmogus, kuris nori gauti mažiausią nuosavybės kainą, bus laimingas, turėdamas geriausią kubilų izoliaciją.

Nors itin svarbu įsigyti gerai izoliuotą "Außenwhirlpool" kubilą, jei jūs bet kuriuo metu per metus gyvensite zonoje, kuriai būdinga užšalimo temperatūra, iš to išplaukia, kad gerai sumontuota sūkurine vonia lauko kubilo bus mažiau kainuoti bet kokiame klimate.