Namuose > Sūkurinė vonia žinių > Turinys

7 priežastys, kodėl maudymosi SPA jums tinka

Sep 10, 2020

Ar galvojote apie požeminio baseino įrengimą? Ar norite vietos, kur galėtumėte plaukti ratus mankštai, taip pat vietos, kur vaikai galėtų aplaistyti?


Bet' kažkas jus sulaikė. Įžeminamas baseinas kainuoja ne tik finansiškai, bet ir erdvėje bei laike.


Mūsų „Swim Spa“ yra alternatyva baseine, ideali tiems, kurie nori mėgautis vandeniu neaukodami savo kiemo.


Turėdami nesibaigiantį baseiną, sportininkai gali treniruotis ištisus metus, nesijaudindami dėl oro ar sporto salės valandų. Naujiems sportuojantiems plaukimo SPA yra saugi vieta treniruotėms. Ir dar kiti mėgaujasi vandens terapijos&# 39 privalumais. Premija: savininkai nustatė, kad plaukimo SPA siūlo daugiau malonumo - ne tik motyvuojančios jėgos investuoti į vieną. Pateikiame septynias priežastis, kodėl maudymosi SPA savininkai mano, kad „Swim Spa“ verta investuoti.产品1


Produkto kokybė

GG quot; Ji turėjo geriausią srovę su geriausia jos reguliavimo sistema. Dydis buvo geras, o pardavėjas - išmanantis."Patogumas namuose

GG quot; Kaip plaukikas, plaukimo SPA suteikia galimybę plaukioti namuose, o ne eiti į viešą baseiną. Tai buvo geriausia investicija, kurią galėjau padaryti."


GG quot; Šis SPA yra svajonės išsipildymas. Aš galiu plaukioti bet kada, pagal savo sąlygas, nesijaudindamas dėl viešųjų baseinų tvarkaraščio ar švaros - ir galiu tai naudoti ilgiau nei tik du vasaros mėnesius!"


GG quot; Mano plaukimo SPA buvo geriausia mano kada nors atlikta investicija. Mes jį naudojame kiekvieną dieną ir mums malonu žinoti, kad puikiai sportuojame ir labai linksminamės neišeidami iš savo namų."


Svorio metimas

GG quot; Vandens treniruočių rinkinys, kurį jie jums duoda, kai yra tikrai įdomu! Aš jau numečiau svorį, o mano nugara jaučiasi geriau! Ką tik prieš tris mėnesius man buvo atlikta nugaros operacija, todėl man reikėjo mažai treniruočių ir būdo sustiprinti savo pagrindą. Be to, purkštukai padeda masažuoti mano nugarą dėl didelio karščio. Aš tikrai motyvuota treniruotis!"


Terapija

GG quot; Tai puikiai tinka mano terapinei treniruotei, kurios man reikia dėl artrito. Aš galiu naudoti variklį nuolatiniam plaukimui ir galiu mankštintis su komplektuota įranga."


GG quot; Mano žmona norėjo, kad plaukimo SPA padėtų atsigauti po klubų sąnario pakeitimo ir pagerinti bendrą sveikatos būklę. Nuo pat įkūrimo ji naudojo beveik kiekvieną dieną. Tačiau didelė staigmena yra ta, kad maudykloje esu buvusi tiek pat, kiek ji. Po pratimų einu pasitempti ir pamasažuoti nugarą, pečius ir kaklą. Mes abu mėgaujamės savo plaukimo SPA ir tikimės iš to gauti ilgametę tarnybą."


Atsipalaidavimas

GG quot; Plaukimo SPA yra būtent tai, ko mes ieškojome ... galėdami atsipalaiduoti, naudoti terapinius purkštukus skaudantiems raumenims ir paskui įsitaisyti plaukimo treniruotėje. Aš ją naudoju kiekvieną dieną ir naktį. Geriausia investicija, kokią tik galėjau padaryti."


Naudojimas ištisus metus

GG quot; Plaukimo SPA yra puikus poilsiui ir mankštai. Mes naudojame jį bet kokio tipo orais - įskaitant 32 laipsnių dienas. Tai labai mėgsta mūsų vaikai, anūkai ir draugai. Linkime, kad tai padarėme prieš 10 metų!"


Klientų aptarnavimas

„Paprasčiau tariant, visiškai išskirtinis plaukimo SPA, paremtas puikia klientų pagalba! Mes patyrėme išskirtinį klientų aptarnavimą per visą procesą - pardavimus, svetainės tyrimą, pristatymo planavimą ir SPA nustatymą. Visiems įmonėje buvo malonu visais atžvilgiais dirbti su tikrais profesionalais."
Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų produktą (pvz., Paveikslėlius / vaizdo įrašus), nedvejodami praneškite mums, susisiekite su manimi tiesiogiai el. Paštu / „WhatsApp“. Rasite, kad mūsų atsakymas bus patenkinamas.


Contact-Eleven