„Balboa Outdoor 5“ vonios kurortai

„Balboa“ lauko 5 vonios karštų vonių vonių vonia su daugybe purkštukų ♥♥♥♥ „SpaRelax“ įkūrėjai „SpaRelaxs“ įkūrė vieną bendrą tikslą: pasiūlyti aukščiausios kokybės karštų vonių kurortus, daugiausiai funkcijų ir didžiausią gaminių asortimentą. Su daugiau nei 10 metų kombinuoto SPA ...

Informacija apie

„Balboa Outdoor 5“ vonios kurortai


♥♥♥♥ Apie „SpaRelax“

„SpaRelaxs“ įkūrėjai partneriai siekė vieno vieningo tikslo: pateikti geriausios kokybės „ Hot Tub“ kurortus , daugiausiai funkcijų ir didžiausią gaminių asortimentą. Turėdami daugiau nei 10 metų bendrą SPA gamybos patirtį, jie kartu kūrė „SpaRelax“. Pirkdami „SpaRelax“ karštų vonių kurortus , jūs tapsite šeimos dalimi, kuriai bus teikiamos tokios pačios kokybės paslaugos ir palaikymas, kuriuo kompanija garsėja visame pasaulyje.

 

„SpaRelax“ netapo vienu iš pirmaujančių šalies SPA paslaugų teikėjų, nes sutelkė dėmesį tik į gamybą ir rinkodarą. Mes tai padarėme sutelkdami dėmesį į žmones ir tai, kaip pagerinti jų gyvenimą. Šiandieninio pasaulio tempas ir tonas yra atšiaurūs, todėl atsiranda įvairių streso ir elgesio sutrikimų. Nuo įtampos galvos skausmų iki nugaros skausmo ir diabeto, šiuolaikinių problemų spektras verčia verkti palengvėjimą. Ir nėra raminančios, veiksmingos ar malonesnės reljefo formos nei „SpaRelax“ lauko SPA vonia , rūpestingai sukurta pagerinti kiekvieno kliento gyvenimo būdą ir sveikatą. Kurortai yra mūsų aistra ir mes norėtume pasidalinti ja su tavimi.

 

Niekur mūsų aistringas įsipareigojimas nėra akivaizdesnis nei neprilygstama mūsų naudojamų karštų vonių lauko sąlygomis kokybė . Kiekvienas modelis kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas turtingas bruožas, optimalus elegancijos ir funkcionalumo derinys, be jokių detalių. Nors daugelis kurortus suvokia kaip nepasiekiamą prabangą, „SpaRelax“ kuria SPA kiekvienam biudžetui. Dirbdami su pasauliniu aukščiausio lygio atstovų tinklu, mes lengvai pasiekiame vidutinio žmogaus patogumą, pasitenkinimą ir naudą, kurią suteikia „SpaRelax“ laisvai stovinčio SPA karšto kubilo turėjimas.

 

Galite užtikrintai žinoti, kad investicija į „SpaRelax“ yra viena iš protingiausių investicijų, kurią galite padaryti. „SpaRelax“ kiekvienam biudžetui sukuria karštų vonių kurortus , pradedant nuo aukščiausios klasės tiems, kurie pripratę prie nepalyginamos prabangos, iki vidutinių ir žemų kainų diapazono, kur gera kokybė yra svarbi net esant ribotam biudžetui. Nesvarbu, ar esate jaunas, trokštate bijoti ir linksmintis, ar labiau subrendęs ir norite atsipalaiduoti nuošaliai, „SpaRelax“ siūlo jums skirtą SPA.

Prekės aprašymas

Gamybos aprašymas   

Matmenys (L x W x H):
210 x 210 x 88 cm (ABS) / 90 cm
Sėdimų vietų skaičius:
5 suaugusieji
Sėdynė (-ės):
2
„Jet Ring“ apdaila:
nerūdijančio plieno purkštukai
Srautinių skaičius:
82 PCS
1 siurblys (patvirtinta „CE“, TUV):
Vieno greičio / 3.0HP
2 siurblys (patvirtinta „CE“, TUV):
Vieno greičio / 3.0HP
Cirkuliacinis siurblys (patvirtinta „CE“, TUV):
1 x 0,35 HP
Šildytuvas (patvirtintas CE, UL):
1 x 3,0 kW
Valdymo sistema
„SpaRelax“ / „Balboa“ / GECKO


image

„a521“ (2) .jpg

A521 su dangteliu.jpg


5 (2) .jpg

SPA kambarys 3 poilsio vietoms.jpg

SPA nauda sveikatai ir sveikatingumui

Kurortai yra linksmi, atpalaiduojantys ir puiki vieta praleisti laiką su draugais ir šeima. Tačiau, jei naudojatės lauko vonia, naudokite daug daugiau naudos - daugelis jų yra naudingi sveikatai. Tyrimais įrodyta balboa karštų vonių spa ir mirkymo šiltame vandenyje nauda. Praleidimas karštoje vonioje gali padėti sumažinti skausmą nuo šių ligų:

· Raumenų skausmas

Nemiga

· Reumatas

· Artritas

· Spūstys

· Įtempimo galvos skausmai

Menstruacijų mėšlungis

· Bloga kraujo apytaka

· Standumas

· Apatinės nugaros dalies skausmas


Didėjant medicininės priežiūros ir receptinių vaistų kainoms, tiek vyrai, tiek moterys greitai mokosi įsisavinti natūralias gydomąsias spa paslaugas. Spa yra svarbi hidroterapija, kaip plūdrumo, hidrostatinio slėgio ir vandens temperatūros principus.

Tik pagalvokite, atlikę vieną pradinę investiciją, visą gyvenimą - bet kada galite - pasinaudodami savo namų privatumu ir jaukumu, galėsite mėgautis daugybe sveikatingumo pranašumų iš savo SPA / karšto vonios. Ir, žinoma, jūs galite smagiai leisti laiką, kai tai darote, įtraukdami savo šeimą ir draugus!

Dabar, kai sužinojote apie vonios lauko vonioje pranašumus, pasinaudokite savo investicijomis į SPA. „SpaRelax“ pasižymi patentuotomis hidroterapijos technologijomis ir gali pasigirti visos pramonės reputacija dėl ilgalaikio patvarumo, aukštos kokybės, tikroviškų konstrukcijų ir lengvo naudojimo bei priežiūros. Sužinok, kodėl mes esame pramonės lyderiai daugiau nei 10 metų!

 

Sertifikatai

Sertifikatai

„SpaRelax“ turi CE, SAA, CB, KC, „Gost-R“ sertifikatus, taip pat gamyklą, sertifikuotą pagal ISO 9001 kokybės kontrolės sistemą.

Sertifikavimas.jpg


DUK

DUK

1. Kokia yra jūsų SPA ir baseinų garantija?

     ♥ 5 metų lukšto struktūra

♥ 2 metų vidinis apvalkalo paviršius

♥ 1,5 metų vandentiekio ir elektrinis komponentas

2. Kokia yra vandens karštos vonios vandens temperatūra?

3. Kokios yra SPA karštos vonios šviesos diodų šviesos spalvos?

Lauko SPA vonioje yra 12 ~ 20 LED lempučių (kaip SPA pasirinkimą). LED lemputės yra 7 spalvų ir 13 raštų.

4. Kiek laiko jūs galite gauti savo SPA vonią?

Mūsų gamybos laikas yra 15 dienų užsakymo pavyzdžių, 25 dienų - viso konteinerio.

5. kas yra mokestis?

Paprastai mokėjimą priimame T / T.

Maloniai kviečiame mokėti per „Alibaba Trade Assurance“, kad apsaugotumėte savo teises.

6.Kodėl verta rinktis „SpaRelax“?

image

Tyrimo