„Balboa Outdoor 5“ vonios kurortai

„Balboa“ lauko 5 vonios karštų vonių vonių vonia su daugybe purkštukų ♥♥♥♥ „SpaRelax“ įkūrėjai „SpaRelaxs“ įkūrė vieną bendrą tikslą: pasiūlyti aukščiausios kokybės karštų vonių kurortus, daugiausiai funkcijų ir didžiausią gaminių asortimentą. Su daugiau nei 10 metų kombinuoto SPA ...

Informacija apie

„Balboa Outdoor 5“ vonios kurortai


♥♥♥♥ Apie „SpaRelax“

„SpaRelaxs“ įkūrėjai partneriai sujungė vieną bendrą tikslą: suteikti geriausią kokybęKaršto vonios SPA, daugiausiai funkcijų ir didžiausias asortimentas. Turėdami daugiau nei 10 metų bendrą SPA gamybos patirtį, jie kartu kūrė „SpaRelax“. Kai perkate „SpaRelax“Karšto vonios SPA, jūs tampate šeimos dalimi, kuriai teikiamos tokios pačios kokybės paslaugos ir palaikymas, dėl kurio kompanija garsėja visame pasaulyje.

„SpaRelax“ netapo vienu iš pirmaujančių&# 39 spa paslaugų teikėjų, nes daugiausia dėmesio skyrė tik gamybai ir rinkodarai. Mes tai padarėme sutelkdami dėmesį į žmones ir tai, kaip pagerinti jų gyvenimą. Šiandieninis „GG # 39“ pasaulio tempas ir tonas yra atšiaurūs, todėl atsiranda įvairių streso ir elgesio sutrikimų. Nuo įtampos galvos skausmų iki nugaros skausmų iki diabeto, šiuolaikinių problemų spektras verčia mus šauktis palengvėjimo. Ir nėra jokios raminančios, veiksmingos ar malonesnės formos reljefo nei „SpaRelax“lauko SPA vonia, rūpestingai sukurta siekiant pagerinti kiekvieno kliento gyvenimo būdą ir sveikatą. Kurortai yra mūsų aistra ir mes,' norime, kad ta aistra pasidalintume su jumis.

Niekur mūsų aistringas įsipareigojimas nėra akivaizdesnis nei neprilygstama mūsų kokybėkarštos vonios lauke.Kiekvienas modelis kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas turtingas bruožas, optimalus elegancijos ir funkcionalumo derinys, be jokių detalių. Nors daugelis kurortus suvokia kaip nepasiekiamą prabangą, „SpaRelax“ kuria SPA kiekvienam biudžetui. Dirbdami su visame pasaulyje veikiančiu aukščiausios klasės prekiautojų tinklu, mes vidutiniam žmogui pasiekiame patogumą, pasitenkinimą ir naudą, atsirandantį dėl „SpaRelax“ lauko stovinčio lauko sūkurinės vonios.

Galite užtikrintai žinoti, kad investicija į „SpaRelax“ yra viena iš protingiausių investicijų, kurią galite padaryti. „SpaRelax“ stato akarštų vonių spakiekvienam biudžetui, nuo aukščiausio lygio, pripratusiems prie neprilygstamos prabangos, iki vidutinio ir žemesnio kainų diapazono, kur gera kokybė yra svarbi net turint ribotą biudžetą. Nesvarbu, ar esate jaunas, trokštate bijoti ir linksmintis, ar labiau subrendęs ir norite atsipalaiduoti nuošaliai, „SpaRelax“ siūlo jums skirtą SPA.

Prekės aprašymas

Gamybos aprašymas

Matmenys (L x P x A):
210x 210 x 88 cm (ABS) / 90 cm
Sėdimų vietų skaičius:
5 suaugusieji
Sėdynė (-ės):
2
„Jet Ring“ apdaila:
nerūdijančio plieno purkštukai
Srautinių skaičius:
82 VNT
1 siurblys (patvirtinta „CE“, TUV):
Vieno greičio / 3.0HP
2 siurblys (patvirtinta „CE“, TUV):
Vieno greičio / 3.0HP
Cirkuliacinis siurblys (CE, TUV patvirtintas):
1 x 0,35 HP
Šildytuvas (CE, patvirtintas UL):
1 x 3,0 kW
Valdymo sistema
SpaRelax / Balboa / GECKO


image

a521 (2).jpg

A521 with cover.jpg


5 (2).jpg

spa for 3 lounge seats.jpg

Sveikatos&stiprintuvas; SPA sveikatingumo privalumai

SPA yra įdomus, atpalaiduojantis ir puiki vieta pabūti su draugais ir šeima. Tačiau yra daug daugiau privalumų, susijusių su akaršta vonia lauke- daugelis jų yra naudingi sveikatai. Tyrimai įrodė jų naudąbalboa karštos voniosir mirkymas šiltame vandenyje. Praleidimas karštoje vonioje gali padėti sumažinti skausmą nuo šių ligų:

·Raumenų skausmas

·Nemiga

·Reumatas

·Artritas

·Grūstis

·Įtampos galvos skausmai

·Menstruacijų spazmai

·Prasta kraujo cirkuliacija

·Standumas

·Apatinės nugaros dalies skausmas


Didėjant medicininės priežiūros ir receptinių vaistų kainoms, tiek vyrai, tiek moterys greitai mokosi įsisavinti natūralias gydomąsias spa paslaugas. Dėl plūdrumo, hidrostatinio slėgio ir vandens temperatūros principų kurortai teikia svarbią hidroterapiją.

Tik pagalvokite, atlikę vieną pradinę investiciją, visą gyvenimą - bet kada galite - pasinaudodami savo namų privatumu ir jaukumu, galėsite mėgautis daugybe sveikatingumo pranašumų iš savo SPA / karšto vonios. Ir, žinoma, jūs galite smagiai leisti laiką, kai tai darote, įtraukdami savo šeimą ir draugus!

Dabar, kai sužinojoteSPA vonia laukenuosavybės teises, išnaudokite visas savo investicijas į kurortą. „SpaRelax“ pasižymi patentuotomis hidroterapijos technologijomis ir gali pasigirti visos pramonės reputacija dėl ilgalaikio patvarumo, aukštos kokybės, tikros konstrukcijos ir paprasto naudojimo bei priežiūros. Sužinokite, kodėl mes jau daugiau nei 10 metų esame pramonės lyderiai!

Sertifikatai

Sertifikatai

„SpaRelax“ turiCE, SAA, CB, KC, „Gost-R“ sertifikatai, taip pat gamyklos sertifikuoti ISO 9001 kokybės kontrolės sistema.

Certification.jpg


DUK

DUK

1. Kokia yra jūsų SPA „GG amp“ baseinų garantija?

♥ 5 metų lukšto struktūra

♥ 2 metų vidinis apvalkalo paviršius

♥ 1,5 metų vandentiekio ir elektrinis komponentas

2. Kokia vandens sūkurinės vonios temperatūra?

3. Kokios yra SPA karštos vonios šviesos diodų šviesos spalvos?

Lauko sūkurinių vonių SPA centre yra 12–20 LED žibintų (kaip SPA galimybė). LED lemputės yra 7 spalvų ir 13 raštų.

4. Kiek laiko jūs galite gauti savo SPA vonią?

Mūsų gamybos laikas yra 15 dienų užsakymo pavyzdžių, 25 dienų - viso konteinerio.

5. kas yra mokestis?

Paprastai mokėjimą priimame T / T.

Kviečiame mokėti per „Alibaba Trade Assurance“, kad apsaugotumėte savo teises.

6.Kodėl verta rinktis „SpaRelax“?

image

Hot Tags: „Balboa Outdoor 5 Person Hot Tub Spas“, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, pigu, didmeninė prekyba, produktai
Tyrimo

You Might Also Like