Akrilo mažas karštas kubilas

Dydis: 2250 * 1550 * 790mm
Vietos: 3 asmenims
Purkštukai: 37
Šis kubilas yra vienas iš mūsų mažų kubilų. Lygios ir paprastos dizaino linijos ir daugelio purkštukų konfigūracija daro šį gaminį mažą ir išskirtinį. Dizaineris visiškai išnaudoja erdvę, kad suprojektuotų dviejų lingių ir vienos sėdynės derinį. Labai tinka trijų ar poros šeimai.
Šis 3S00 SPA yra labai populiarus Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Maži gaminiai, pakankamo dydžio, kad tilptų 14 vienetų HQ. Norėdami susisiekti su mumis, spustelėkite žemiau esančią „siųsti užklausą“ arba „kalbėtis dabar“.

Informacija apie

PRODUKTO EKRANAS


Šis 3S00 kubilas yra vienas iš mūsų mažų kubilų. Lygios ir paprastos dizaino linijos ir daugelio purkštukų konfigūracija daro šį gaminį mažą ir išskirtinį. Dizaineris visiškai išnaudoja erdvę, kad suprojektuotų dviejų lingių ir vienos sėdynės derinį. Tai labai tinka trijų ar poros šeimai.


3S00 kubilo lemputė1

3S00 karštos vonios lemputė


Šis 3S00 SPA yra labai populiarus Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Maži produktai, pakankamo dydžio, kad tilptų 40 vienetų 14 vienetų. Prašome susisiekti su mumis! Laukiu tavęs!


ĮMONĖS ĮVADAS
kubilo gamykla Kinijoje


mūsų komanda


Nedvejodami užduokite klausimus apie kubilą ar nesibaigiantį maudynių SPA. Esame dešimties metų profesionalas ir labai geras partneris. Laukiu tavęs!


Hot Tags: Akrilo mažas karštas kubilas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, pigi, didmeninė prekyba, gaminiai
Tyrimo

You Might Also Like