Apie mus

MŪSŲ FACTORY

DSC_6686.jpg

"SpaRelax" yra profesionalus " Spa & Swim Spa" gamintojas, kuris yra orientuotas į "Spa" kubilą. Šis dėmesys leido mums sutelkti 100% mūsų inžinerijos, projektavimo, gamybos ir kokybės pastangų gaminant "Best quality spa hot tubs".


Mes esame spa gamintojai, bet ir OEM & ODM paslaugų teikėjas pagal kliento pageidavimus.

Mūsų įmonės vertybės yra klientų pirmasis, kredito pagrindas, linkęs į naujoves, dėmesingas gamybą ir laimingą gyvenimą.


"SpaRelax" įsteigta 2008 m. Ir turi 14000 kvadratinių metrų dirbtuvių. Mes griežtai laikomės 5S koncepcijų ir ISO9001 tarptautinio standarto nustatyti kokybės valdymo sistemą. Visi mūsų lauko SPA yra patvirtinti pagal CE, SAA, KC, CB, Gost-R, ISO9001) ir IEC standartus.

Siekdami geriau patenkinti klientų poreikius ir patenkinti jų poreikius, mes laiku suprantame tarptautinės rinkos tendencijas ir reikalavimus. Kol kas mūsų " S Pa & Swim" SPA buvo eksportuojama į daugelį šalių, tokių kaip Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Nyderlandai, Belgija, Norvegija, Suomija, Švedija, Australija, Korėja, Japonija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Tailandas, Malaizija. ir tt daugiau nei 40 šalių.


Mūsų vizija - būti pasaulinės klasės " Outdoor Spa & Swim spa" gamintojais ir tiekėjais, nes mes tikime savo pažangių valdymo koncepcijų, gerų gamybos metodų, produktų kokybės kontrolės ir puikių aptarnavimo po pardavimo paslaugomis, kurios užtikrina mūsų tolesnę sėkmę. kurti manufaktūrą " Outdoor Spa & Swim spa" pramonei.

Per dešimtmečius mes visada klausėmės, ko norime mūsų klientai. Dėl to mes pridėjome funkcijų, patobulintos kokybes ir sukūrėme daugybę "pirmųjų", tokių kaip integrali garso sistema, optinio pluošto apšvietimas ir įmontuota garso ir vaizdo sistema. Tai padėjo mums pirmauti spa gamyboje ir dabar SPARelax Spas gali suteikti jums maksimalų komfortą ir našumą.

4555.jpg4555.jpg

Sveikiname jus dalyvauti mūsų šviesioje ateityje ir sėkme, ir laukiame bendradarbiavimo su jumis! Jūsų sėkmė yra mūsų verslas ir tikslai, kartu rėkime sėkmingai!


★★ KODĖTI PASIRINKITE SPARELAX? ★★


1 / Specialus silicis ir profesionalus gręžimas, kad būtų išvengta nutekėjimo.
2 / Pakankamas stiklo pluošto storis ir putplastis ant spa lukšto.
3 / Specialus profesionalus techninis, kad būtų išvengta burbulo. Jei korpuse su burbulu garantija, mes mokame naują.
4 / Visos medžiagos yra geriausios iš Kinijos ir JAV. Naudokite "Food grade" skaidrią vamzdelį kaip "USA Spa".
5 / Šildytuvas su automatine sausa šiluma.
6 / Automatinė apsauga nuo viršįtampių.
7 / OEM / ODM paslauga.
8 / Pristatymo laikas: 15-25dienos 40HQ po 30% indėlių.


★★ INFORMACIJA APIE ĮMONĘ ★★CHINA NO.1 SPA PRODUKTŲ GAMINTOJAS

Užpildykite savo lauko gyvenamąja erdve su "SpaRelax" lauko SPA ir baseinu, kuris yra pagrindinis poilsis ir malonumas.

Orientavę į platų asortimentą, "SpaRelax" siūlo įvairius lauko ir vidaus masažo SPA, plaukimo baseinų ir SPA baseinus, kad atitiktų kiekvieno skonį ir biudžetą bei naujausias tendencijas ir stilių, kurie papildytų bet kokią namų ar lauko gyvenamąją erdvę.

SPARELAX FACTORY

★ Tik sutelkite dėmesį į plaukimo baseiną ir karštą vonią.
★ "Golden Spa" gamintojas daugiau nei 7years.
★ Svarbus Balboa partneris.
★ Priimkite OEM & ODM savo prašymams.
★ Visi purkštukai yra iš CMP arba Rising Dragon.

6359856020962996329598968.jpg