Namuose > Apie mus

„SpaRelax Co. Ltd“


DSC_6686.jpg


„SpaRelax“ yra profesionalus   „Spa & Swim Spa“, kuris tiesiog koncentruojasi į „Spa Hot Tub“. Šis dėmesys leido mums sutelkti 100% savo inžinerijos, projektavimo, gamybos ir kokybės pastangų gaminant geriausios kokybės SPA vonias.


Mes esame SPA gamintojai, bet taip pat OEM & ODM paslaugų teikėjai, kliento pageidavimu.„SpaRelax“ įkurta 2008 m. Ir turi 20000 kvadratinių metrų dirbtuvę. Siekdami sukurti kokybės vadybos sistemą, mes griežtai laikomės 5S koncepcijų ir ISO9001 tarptautinio standarto. Visi mūsų lauko SPA yra patvirtinti pagal CE, SAA, KC, CB, Gost-R, ISO9001) ir IEC standartus.

Norėdami geriau patenkinti tikslius klientų poreikius ir patenkinti jų poreikius, mes laiku numatome tarptautinės rinkos tendencijas ir reikalavimus. Iki šiol mūsų „ spa & Swim“ SPA centras buvo eksportuotas į daugelį šalių, tokių kaip Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Nyderlandai, Belgija, Norvegija, Suomija, Švedija, Australija, Korėja, Japonija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Tailandas, Malaizija. tt daugiau nei 40 šalių.


Mūsų vizija yra būti pasaulinio lygio lauko SPA ir plaukimo SPA gamintoju ir tiekėju, nes tikime savo pažangių valdymo koncepcijų, gerų gamybos metodų, gaminių kokybės kontrolės ir puikių garantinių aptarnavimo paslaugų dorybėmis, kurios užtikrina nuolatinę mūsų sėkmę besivystanti manufaktūra lauko SPA ir plaukimo SPA pramonėje.

Per dešimtmečius visada klausėme, ko nori mūsų klientai. Dėl to mes pridėjome funkcijų, pagerintą pastatymo kokybę ir pateikėme daugybę „pirmųjų“, tokių kaip integruota garso sistema, optinio pluošto apšvietimas ir įmontuota garso ir vaizdo sistema. Tai iškėlė mus į SPA kūrimo priešakį ir šiandien „SpaRelax“ SPA gali suteikti jums maksimalų komfortą ir našumą.


Sveiki atvykę į mūsų šviesią ateitį ir sėkmę bei tikimės bendradarbiavimo su jumis! Jūsų sėkmė yra mūsų verslas ir tikslas, kartu pasiekkime naudos!


★★ KODĖL PASIRINKITE SPARELAX? ★★


1 / Specialus silicio ir profesionalus gręžimas, kad būtų išvengta nutekėjimo.
2 / Pakankamas stiklo pluošto storis ir putplastis ant SPA apvalkalo.
3 / Speciali profesionali techninė priemonė siekiant išvengti burbulų. Jei apvalkalas su burbulu garantija, mes mokame naują.
4 / Visos medžiagos yra geriausios iš Kinijos ir JAV. Naudokite maisto klasės skaidrų mėgintuvėlį kaip „USA Spa“.
5 / Šildytuvas su automatine prieš sausu karščiu.
6 / Automatinė apsaugos nuo viršįtampio sistema.
Siūloma 7 / OEM / ODM paslauga.
8 / Pristatymo laikas: 15–25 dienos 40HQ, sumokėjus 30%.


★★ INFORMACIJA APIE ĮMONY ★★KINIJA Nr.1 ​​SPA GAMINTOJAS

Savo lauko erdvę papildykite „SpaRelax“ lauko SPA ir baseinu - tai puikus poilsis ir malonumas.

Didžiausią asortimentą teikiantis „SpaRelax“ siūlo platų lauko ir vidaus masažo SPA, baseinų ir SPA baseinų asortimentą, kad patenkintų kiekvieno skonį ir biudžetą, o naujausios tendencijos ir stiliai papildytų bet kurią namų ar lauko gyvenamąją zoną.

SPARELAX FACTORY

★ Dėmesys tik maudymosi kurortui ir karštam kubilui.
★ „Golden Spa“ gamintojas daugiau nei 11 metų.
★ Svarbus „Balboa“ partneris.
★ Priimkite OEM ir ODM pagal jūsų užklausas.
★ Visi purkštukai yra iš CMP arba „Rising Dragon“.


6359856020962996329598968.jpg