9 suaugusieji 9A70 Plaukimo SPA

„9A70 Party Spa“ yra didelis dydis 9 žmonėms, 95 purkštukai yra aukštos kokybės nerūdijančio plieno purkštukai, dėl unikalaus dizaino ir gražių linijų šis 9 žmonių SPA tampa vienu iš populiariausių mūsų SPA.

Informacija apie

010203

Produkto Aprašymas

Pergalės gestas sukuria „Taip“ dizaino įkvėpimą !!

Unikalus dizainas, gražios linijos, geros išvaizdos.

Mūsų kompanija

-Mes tik koncentruojamės į SPA, profesija teikia pasitikėjimo

„SpaRelax Co, Ltd“ yra profesionalus lauko kurortų ir maudymosi kurortų gamintojas Kinijoje, kuris koncentruoja 100% inžinerijos, projektavimo, gamybos ir kokybės pastangų gaminant kokybės kurortus. Mūsų įmonės vertybės yra pirmiausia klientas, kredito pagrindas, novatoriškas novatoriškumas, dėmesinga gamyba ir laimingas gyvenimas. Mes pasiaukojame kurdami geriausius produktus klientams, kurie vertina sveiką, ramų ir subalansuotą gyvenimo būdą ir jo laikosi.

Mūsų gamyklos plotas yra 20000 kvadratinių metrų. Mes turime keletą dirbtuvių, kuriose laikomos pažangios gamybos linijos, skirtos kokybiškų kurortų gamybai. Siekdami sukurti kokybės vadybos sistemą, mes griežtai laikomės 5S koncepcijų ir ISO9001 tarptautinio standarto. Mūsų gamybos komandai vadovauja grupė patyrusių inžinierių ir ekspertų, kurie užtikrina mūsų profesionalumą gaminių projektavimo, kokybės kontrolės ir tyrimų bei plėtros srityse. Mūsų kurortai yra sukurti laikantis tarptautinių elektros saugos standartų. Visos mūsų kurortai yra patvirtinti pagal CE ir IEC standartus ir yra patvirtinti naudoti Europoje ir Australijoje.

Norėdami geriau patenkinti tikslius klientų poreikius ir patenkinti jų poreikius, mes laiku numatome tarptautinės rinkos tendencijas ir reikalavimus. Tuo tarpu mes esame viena sparčiausiai augančių kompanijų pasaulinėje rinkoje. Dabar mes jau eksportavome savo kurortus į daugelį šalių, pavyzdžiui, Prancūziją, Vokietiją, Nyderlandus, Belgiją, Švediją, Australiją ir kt. Augant mūsų reputacijai dėl kokybės ir paslaugų, išaugo ir tarptautinių pirkėjų bei SPA pardavėjų paklausa mūsų profesionalios kokybės kurortai.
Mūsų sertifikatai
Mūsų paslaugos
-Mūsų įmonės vertybės yra pirmiausia klientas, kredito pagrindas, novatoriškos naujovės, dėmesinga gamyba ir laimingas gyvenimas-
(1) Mūsų darbo laikas: nuo pirmadienio iki šeštadienio 9:00 - 18:00 (UTC 8).
(2) Prieš užsakydami arba parduodami bet kuriuo metu galite susisiekti su mumis. Mes jums atsakysime per 2 valandas po to, kai gausime jūsų pranešimą.
(3) Į jūsų užklausą bus atsakyta per 24 valandas.
(4) OEM ir ODM projektai yra labai sveikintini. Čia turime stiprią tyrimų ir plėtros komandą, kuri padės.
(5) Jūsų verslo santykiai su mumis bus konfidencialūs trečiosioms šalims
(6) Mūsų garantija yra 5 metai su apvalkalu, mes galime atsiųsti jums garantijos kortelę.
(7) Kai tapsite mūsų partneriu, jūs būsite mūsų partneris ar klientas amžinai.
Tyrimo